Byrån för Arkitektur och Konstruktion Stockholm Hongkong AB

(BAK StockholmHongkong)

Adress: Franzèngatan 37
112 16 Stockholm
Tel: 08-83 28 70

 

Medarbetare

  Azad Baban   Försäljning-/Kommunikationschef   azad@stockholmhongkong.com   +0(46)704-38 83 05

Azad Baban
Försäljning-/Kommunikationschef
azad@stockholmhongkong.com
+0(46)704-38 83 05

  Branislav Dobrivojevic   Konstruktör   branislav@stockholmhongkong.com

Branislav Dobrivojevic
Konstruktör
branislav@stockholmhongkong.com

  Vladimir Krilovic  Konstruktör  vladimir@stockholmhongkong.com

Vladimir Krilovic
Konstruktör
vladimir@stockholmhongkong.com

  Ali Alatabi   Projekteringschef/Konstruktör   ali@stockholmhongkong.com   +0(46)702-15 33 46

Ali Alatabi
Projekteringschef/Konstruktör
ali@stockholmhongkong.com
+0(46)702-15 33 46

  Sara Al Raghyfi   Konstruktör   sara@stockholmhongkong.com

Sara Al Raghyfi
Konstruktör
sara@stockholmhongkong.com

  Aleksandra Jovanovic  Arkitekt  aleksandra@stockholmhongkong.com

Aleksandra Jovanovic
Arkitekt
aleksandra@stockholmhongkong.com

  Sirwan Amjadi   Rådgivare   sirwan@stockholmhongkong.com

Sirwan Amjadi
Rådgivare
sirwan@stockholmhongkong.com

  Ero Naderi   Arkitekt    ero@stockholmhongkong.com   +0(46)76-182 04 08

Ero Naderi
Arkitekt
ero@stockholmhongkong.com
+0(46)76-182 04 08

  Mimica Dragovikj   Arkitekt   mimica@stockholmhongkong.com

Mimica Dragovikj
Arkitekt
mimica@stockholmhongkong.com

  Danial Hadian  Konstruktör  Danial@stockholmhongkong.com

Danial Hadian
Konstruktör
Danial@stockholmhongkong.com

  Viktor Naumoski   Arkitekt, +0(46)72-309 01 48   viktor@stockholmhongkong.com

Viktor Naumoski
Arkitekt, +0(46)72-309 01 48
viktor@stockholmhongkong.com

  Kristina Dobrivojevic  Office manager  kristina@stockholmhongkong.com

Kristina Dobrivojevic
Office manager
kristina@stockholmhongkong.com

arkitekt jobb stockholm.jpg

Karriär

Vi är alltid ute efter duktiga medarbetare. Gå in på vår karriärsida via länken nedan och se vilka tjänster som ligger ute nu.

 

StockholmHongkong karriärsida (nytt fönster öppnas)

 

Vi vill även passa på att tipsa om Sveriges Arkitekters hemsida om du vill läsa till dig mer matnyttig info om marknadslöner, villkor, branschpraxis osv.